0_Maqedoni.PortalPartitë politikePolitikë

Mitreski: Sot, shumica është këtu, i përfundojmë gjërat ashtu siç janë në rend kronologjik

E vërtetë është që për gati tre javë nuk ka seancë plenare të Kuvendit, por për këtë periudhë të koordinimit u dakordua që komisionet të mund të përfundojnë punën e tyre në mënyrë që plenumi të funksionojë dhe të merr vendime. Sot, shumica është këtu, ne jemi duke i përfunduar punët tona pasi ato janë në rend kronologjik dhe presim që në ditët në vijim të vazhdojnë seancat e reja të Kuvendit, porositi sot koordinatori i grupit parlamentar të LSDM-së Jovan Mitreski.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close