0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Митрески: Пратениците од СДСМ ги почитуваат протоколите пропишани од Комисијата за здравство

Сите пратеници од нашата пратеничка група ги почитуваат протоколите за работа пропишани од Комисијата за здравство, изјави за МИА координаторот на пратеничката група на СДСМ, Јован Митрески.

Back to top button
Close
Close