0_Maqedoni.PortalPartitë politikePolitikë

Mitreski: Opozita sërish le t’i paraqesë interpelancat për Nikollovskin dhe Mariçiqin

Koordinatori i grupit të deputetëve të LSDM-së Jovan Mitreski  sot u bëri thirrje deputetëve të VMRO-DPMNE-së opozitare sërish  t'i paraqesin interpelancat për zëvendëskryeministrin Lupço Nikollovski dhe ministrin e Drejtësisë Bojan Mariçiq, sepse tani nuk mund të vendosen në rend dite në seancë prejse opozita ka kërkuar tërheqjen e tyre nga seanca e 36-të.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close