Политички партии

Митева:  Реформата во образовниот систем не претставува визија, се работи за дигитализација вредна десетици милиони годишно

Скопје, 9 мај 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close