Политички партии

Митева: Градежната „офанзива“ на Шилегов брои 9,5 километри

Најавената градежна офанзива на Шилегов брои верувале или не вкупно 9,5км.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close