Политички партии

Митева: Го уништуваат Скопје, исечен е дрворедот на улицата Орце Николов

Петре Шилегов и Саша Богдановиќ  продолжуваат да го уништуваат Скопје. Решија да го уништат и еден од најубавите дрвореди во Скопје, со срамно образложение дека дрвата биле стари и болни.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close