0_МИА Истражува.ПорталИзбраноМИА Истражува

Мисијата на Бајден на самитот Г7: Да регрутира сојузници за следната студена војна

Џо Бајден оваа недела го минува Атлантикот со бран на добра волја.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close