Политички партии

Мисајловски: Три илјади предмети се заглавени во судските лавиринти

Македонија официјално е хибриден режим, кој е еден од најкорумпираните во Европа! Ветуваа живот, велеа "можеме", секој збор им беше Европска Унија, а сега се натпреваруваме на рангирањата со Африка, лидери во корупција и лош живот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close