Дописници МКДОпштински вести

Мирна новогодишна ноќ во Пијанечко-малешевскиот регион

Мирна новогодишна ноќ во Пијанечко-малешевскиот регион. Од Итната медицинска помош во Делчево информираат дека пред и по новогодишната ноќ не се регистрирани интервенции поради пијанство и прејаденост, кои во минатото биле честа појава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close