0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeKultura.SlajderKulturëKulturë.PortalShoqëri

Ministrja Stefoska për vizitë në monumentet historike-kulturore në Manastir

Ministrja e Kulturës Irena Stefoska sot me rastin e Ditës ndërkombëtare të monumenteve dhe lokaliteteve do të qëndrojë në Manastir ku do të vizitojë  disa monumente të rëndësishme kulturore-historike.

Back to top button
Close
Close