0_Maqedoni.Portal0_Web_Aktuale0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Ministrja Shekerinska sot dhe nesër në takim onlajn të ministrave të Mbrojtjes së NATO-s

Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska sot dhe nesër përmes video konferencës do të marrë pjesë në takimin e Këshillit Veriatlantik në nivelin e ministrave të Mbrojtjes.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close