BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Ministrja e Financave të Kosovës jep dorëheqje, emërohet ministër i ri

Ministrja e Financave e qeverisë së Kosovës në dorëheqje, Hikmete Bajrami ka dhënë dorëheqje nga funksioni dhe në vend të saj është emëruar zëvendësministri i deritashëm, Agim Krasniqi, njofton korrespondenti i MIA-s në Prishtinë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close