Svet.SlajderСвет

Министрите за надворешни работи на Г7 во мај ќе одржат состанок со физичко присуство

Велика Британија соопшти дека министрите за надворешни работи на земјите од Г7 на почетокот на мај ќе го одржат првиот „физички“ состанок во изминатите две години.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close