0_Maqedoni.PortalPolitikë

Ministria e Transportit dhe Lidhjeve: Marrëveshjet për furnizime publike po zbatohen në pajtim me ligjet

Ministria e Transportit dhe Lidhjeve I hedhë poshtë si të pavërteta informatat dhe spekulimet e VMRO-DPMNE-së të paraqitura sot në conference për shtyp lidhur me furnizimet publike për ndërtimin e sistemit të kanalizimit në Zonën industrial Vizbeg, si në Haraçinë dhe thekson se ato janë kryer në pajtim me ligjet.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close