0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Ministri sllovak i punëve të jashtme nesër për vizitë në Maqedoninë e Veriut

Ministri i Punëve të Jashtme dhe Evropiane të Sllovakisë, Ivan Korçok nesër do të qëndrojë për vizitë pune në vend në ftesë të ministrit të Punëve të Jashtme Bujar Osmani.

Back to top button
Close
Close