0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Ministri Nuredini në vetizolim, do të punojë nga shtëpia

Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini njoftoi në profilin e tij në Fejsbuk se është në vet-izolim për shkak të kontaktit me një person pozitiv nr Kovid-19.

Back to top button
Close
Close