0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Ministri Mariçiq u takua me kryetaren e Gjykatës supreme, Besa Ademi

Ministri i Drejtësisë Bojan Mariçiq realizoi takim pune me kryetaren e Gjykatës Supreme, Besa Ademi. Në takimin e parë pas zgjedhjes së Ademit për të parën e Gjykatës Supreme, siç u kumtua nga pres shërbimi i Ministrisë, u bisedua për shumë tema dhe çështje aktuale.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close