0_Maqedoni.PortalShoqëri

Ministri Filipçe për vizitë pune në Ohër

Ministri i Shëndetësisë venko Filipçe sot do të qëndrojë për vizitë pune në Ohër. Filipçe do ta vizitojë Spitalin e përgjithshëm dhe Spitalin special për ortopedi dhe traumatologji "Shën Erazmo".

Shkup, 3 korrik 2020 (MIA) – Ministri i Shëndetësisë venko Filipçe sot do të qëndrojë për vizitë pune në Ohër.

Filipçe do ta vizitojë Spitalin e përgjithshëm dhe Spitalin special për ortopedi dhe traumatologji “Shën Erazmo”. fb/

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close