0_Maqedoni.PortalLink i drejtpërdrejtëShoqëri

Ministri Filipçe dhe ambasadori rus Bazdnikin do tap resin dërgesën me vaksina kundër Kovid 19 (drejtpërdrejtë)

Ministri I Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe ambasadori I Federatës ruse në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Sergej Bazdnikin do ta presin dërgesën e parë të vaksinave kundër Kovid 19, të cilat Ministria e Shëndetësisë I bleu nga prodhuesi rus Sputnik V.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close