0_Македонија.ПорталKultura.SlajderКултураКултура.ПорталОпштество

Министерство за култура: Договорот за учество во финансирањето на Офф фест е навремено доставен

Договорот за учество во финансирањето на Офф фест е навремено доставен до организаторот - Скопје џез-фестивал. И покрај тоа, апликантот не само што не го потпиша договорот, туку поднесе и забелешки, информира Министерството за култура.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close