0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Министерот Шаќири се обрати на третиот Дигитален самит за земјите од Западен Балкан

Министерот за информатичко општество и администрација Јетон Шаќири учествуваше на сесијата „Улогата на владите во дигиталната трансформација“, во рамките на третиот Дигитален самит за Западен Балкан, што годинава се одржува онлајн во Тирана.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close