0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Министерот Нуредини во самоизолација, ќе работи од дома

Министерот за животна средина и просторно планирање Насер Нуредини синоќа на својот фејсбук-профил соопшти дека е во самоизолација поради контакт со лице позитивно на Ковид-19.

Back to top button
Close
Close