0_Македонија.ПорталОпштество

Министерот Милевски во посета на Прехранбено-технолошкиот центар во Велес

Министерот за локална самоуправа Горан Милевски денеска во Велес ќе го посети Прехранбено-технолошкиот центар за развој на иновативни продукти отворен во рамки на Технолошко-техничкиот факултет. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close