0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштествоОпштински вестиПолитика

Министерот Бочварски направи увид на градежните активности во Виница

Министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски денеска направи увид во градежните активности на инфраструктурните објекти што со државна финансиска поддршка се реализираат во Виница.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close