0_Web_Актуелно0_Web_Избор на уредникот0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Министерката Шекеринска денеска и утре на онлајн состанок на министри за одбрана на НАТО

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска и утре преку видео – конференциска врска ќе учествува на состанок на Северноатлантскиот совет на НАТО, на ниво министри за одбрана.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close