Svet.SlajderБалкан

Мини реконструкција на Владата на Кипар

Претседателот на Кипар, Никос Анастасиадес денеска именува нов министер за здравство и за правда

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close