Општински вестиСкопје

Минатата недела санкционирани 219 непрописно паркирани возила во општина Центар

Минатата седмица биле санкционирани 219 непрописно паркирани возила кои го попречувале нормалното и безбедно одвивање на сообраќајот, информираат од ЈП Паркинзи на Општина Центар.

Back to top button
Close
Close