Политички партии

Милошоски: Се злоупотребува европското знаменце за предлог законот за марихуана

Почитувани, денеска би сакале да кажеме повеќе за последниот скандалозен предлог закон на приавтната влада на Заев и Ахмети за ставање на европско знаменце на предлог законот за бизнис со дрога, марихуана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close