0_Магазин.ПорталСцена

Милијардерот Јусаку Маезава бара осуммина за пат околу Месечината

Тој лани почна краткорочна „документарна потрага“ по нова девојка која би му се придружила на патувањето... Но, потоа тој се повлече опишувајќи го потфатот како плод на „измешани чувства“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close