0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Милан четири натпревари без повредениот Ибрахимовиќ

Напаѓачот на италијанскиот фудбалски прволигаш Милан, Златан Ибрахимовиќ, ќе паузира најмалку десет денови поради повреда на бутниот мускул на левата нога, јавија денеска локалните медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close