0_Магазин.ПорталСцена

Мики Рурк и Роберт де Ниро скарани веќе 30 години

Пред речиси 34 години, тие заедно глумеа во трилерот „Ангелско срце“. Де Ниро е скоро 10 години постар од Рурк. Кога Рурк тукушто ја започнуваше својата актерска кариера, Де Ниро веќе беше суперѕвезда со „Кум 2“, „Таксист“ и „Ловец на елени“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close