0_Магазин.ПорталСцена

Мик Џегер на операција на срцев залисток, одложена турнејата по САД и Канада

Фронтменот на легендарната рок група „Ролингстонс“ Мик Џегер оваа недела ќе оди на операција на срцевиот залисток.

Back to top button
Close
Close