0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderPolitikë

Mijallkov me shoqërim policor u dërgua në Burgun e Shutkës

Nga shtëpia e tij në Vodno, Sasho Mijallkov, me shoqërim policor u dërgua në burgun hetimor në Shutkë, konfirmuan për MIA-n nga policia, pasi që gjykata, pas këshillimit dhe votimit, e pranoi propozimin e Prokurorisë, për heqjen e masës së arrestit shtëpiak dhe I caktoi paraburgim efektiv, deri në aktvendimin fuqiplotë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close