Политички партии

Михаилоски: Честит Ден на Европа, иднината на нашите млади е во ЕУ, остануваме посветени на интегративниот процес

Скопје, 9 мај 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close