0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikëVideo deklaratë

Midis 1 dhe 20 tetor do të përfundojmë me vendimet për vendosjen e personave përgjegjës në institucionet, thotë Zaev

Mes 1 dhe 20 shtator besoj se do të përfundojmë me vendimet për vendosjen e personave përgjegjës në institucionet, paralajmëroi sot kryeministri Zoran Zaev.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close