BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Micotakis me mbështetje për Makronin

Kryeministri grek Kiriakos Micotakis shprehu mbështetjen dhe solidaritetin e plotë për presidentin francez Emanuel Makron dhe popullin francez në llogarinë e tij zyrtar në Tuiter pas deklaratave të presidentit turk Rexhep Taip Erdogan, informon korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close