BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Micotakis: Kah mesi i majit do të fillojmë të kthehemi në normalitet

– Kthimi në ritmin normal dhe hapja e aktiviteteve ekonomike në Greqi pritet të fillojë kah mesi i majit, kur është paraparë edhe që të hapet turizmi, sipas kryemnistrit grek Kirjakos Micotakis, informon korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close