BallkanBallkan.Portal

Micotakis: Gardhi në kufirin me Turqinë do të jetë gati deri në prill

Rrethoja e re për parandalimin e emigrantëve në kufirin mes Greqisë dhe Turqisë do të vendoset deri në prill, ka bërë të ditur Kabineti i kryeministrit grek, Kirjakos Micotakis.

Back to top button
Close
Close