BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Micotakis do të bëjë ndryshime në Qeveri

Kryeministri grek Kirjakos Micotakis, vendosi të bëjë ndryshime në Qeveri dhe saktë në mesditë edhe zyrtarisht do të kumtohet rikonstruksioni, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close