BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Micotakis dhe Jeronimos biseduan në telefon për mënyrën e festimit të Krishtlindjeve në Greqi

Për mënyrën në të cilën këtë vit do të festohen Krishtlindjet në Greqi, në telefon biseduan kryeministri grek, Kirkiakos Micotakis dhe kryetari i kishës ortodokse greke, arqipeshkvi Jeronimos, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close