0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPartitë politikePolitikëVideo

Mickovski: Pakoja e re e masave ekonomike nuk do të sjellë asgjë të mirë, por në mënyrë shtesë do ta thellojë krizën

- Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristian Mickovski në konferencën për media theksoi se pakoja e katërt e masave për shpëtim të ekonomisë të prezantuara sot nga ana e Qeverisë, jo vetëm që është e vonuar dhe nuk do t'u përgjigjet në mënyrë adekuate nevojave të ekonomisë dhe qytetarëve në vend, por përkundrazi ajo në mënyrë shtesë do ta thellojë gjendjen edhe ashtu të rëndë në shtet.

Back to top button
Close
Close