0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPartitë politikePolitikë

Mickoski: Zaevi me forcë shtyu në Kuvend votëbesimin e Qeverisë

Nuk ka asnjë njeri që është i kënaqur nga kjo Qeveri dhe kjo është arsyeja pse të gjithë qytetarët janë të përzier kur shohin qortimin e sotëm të Zaevit në Kuvend. Unë do të them, jini të qetë. Më e mira për vendin tonë pritet së shpejti, shkroi lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski në Fejsbukun e tij.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close