Политички партии

Мицкоски во посета на Компанијата Специјал во општина Ѓорче Петров

Она што можам да го заклучам е дека навистина кога човек има визија, кога човек има желба и кога човек се грижи за луѓето може да постигне и за самиот себе, за сопственото семејство, но исто така и за овие семејства кои што овде практично од овој производствен погон ги ранат своите семејства.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close