0_Web_АктуелноПолитички партии

Мицкоски: Во овој момент сум повеќе песимист отколку оптимист дека на крајот на јуни ќе добиеме датум за првата меѓувладина конференција

Ние немаме апсолутно никаква информација од страна на надлежните за тоа што во моментот се случува, дали течат преговорите, на кој начин се вршат тие преговори и слично.

Back to top button
Close
Close