0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Мицкоски: Со разбирање, соработка и толеранција можеме да ги надминеме сите препреки

Нека празничните мигови Ви поминат во спокој и радост, со најискрени желби за добро здравје и просперитет на секој од вас и вашите семејства, пишува претседател на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во честитката упатена до сите граѓани од муслиманска вероисповед по повод празникoт Рамазан бајрам.

Back to top button
Close
Close