0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталВидеоПолитички партии

Мицкоски со апел до власта за итна реакција во Кочани

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва на својот профил на Фејсбук објави дека се наоѓа во Тркање-Кочанско и оти огнот е над селото.

Back to top button
Close
Close