0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePartitë politikePolitikë

Mickoski: Pse të mos zbatojmë regjistrim elektronik

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, në "Samo intervju" në televizionin Kanal 5 theksoi se ai pajtohet me regjistrimin në vend., sepse  siç tha, atë e kemi obligim dhe do ta kemi obligim.

Back to top button
Close
Close