0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Мицкоски: Попис во март или април 2022 година

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска изјави дека пописот треба да се спроведе пролетта во 2022 година. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close