0_Maqedoni.PortalPartitë politikePolitikë

Mickoski: Pakoja e katërt e masave të Qeverisë sërish do të jetë tentativë e pasuksesshme që t’u ndihmohet qytetarëve dhe ekonomisë

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski sonte në emisionin "Top Tema" në "Tellma" theksoi se Qeveria e Zoran Zaevit nuk i ka ndihmuar qytetarët me një miliard euro, siç thotë ai, por kjo ndihmë është shumë më e vogël.

Back to top button
Close
Close