Политички партии

Мицкоски во посета на МИК Свети Николе: Македонија е земја со најсиромашен народ и најбогат премиер

Денеска сме овде во Свети Николе како дел од теренските активности кои што трета недела течат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close